Teknoloji

Lucifer’in Son Sezonunu İzleyebileceğiniz Site

Chloe Decker’a ne oldu? Son beş yılda Lucifer Morningstar ile geçirdiği zaman onu geri dönülmez bir şekilde değiştirip yasaları çiğnemeye ve sadece LAPD’yi dolaylı olarak ilgilendiren düşük seviyeli bir gizemi çözmeye gönüllü mü oldu? Son sezonun ikinci bölümü, Buckets of Baggage, drag queenlerin dünyasını Ella ve Carol arasındaki tomurcuklanan ilişkiyle beceriksizce karıştıran keyifli bir Lucifer izle sunuyor. Yine de keyifli bir hikaye ama en iyi ihtimalle Lucifer değil.

Ama bu Lucifer ve işler göz açıp kapayıncaya kadar değişebilir. Birdenbire kendimizi tamamen farklı bir hikaye ve çok daha koyu bir tonla Cehennemde buluyoruz ve kendini arama teması bu noktada sezonda hala merkezi bir rol oynasa da, Lucifer’in kardeşlerinin Tanrı’nınkinden vazgeçmeye pek hazır olmadığı açık. tahtını düşmüş kardeşlerine. Nihai kontrol için göksel kardeşler arasındaki savaşı bir kez daha gözden geçirme konusundaki anlatı kararının doğru olup olmadığı tartışmaya açık, ancak en azından artık file çoraplar ve siyah deri çizmelerle uyumlu bir yüzümüz var. Brianna Hildebrand The Exorcist , Lucifer’i sonsuza kadar devirmek için ne yapılması gerektiğini öğrenmeye kararlı eflatun kanatlı melek olarak kadroya katılıyor.

Carol, LAPD ekibinde Dan’in yerini yeterince alsa da, Chloe’nin eski sevgilisi Lucifer’in kaderini belirlemede hayati bir rol oynamaya devam ediyor ve en son ziyaretçisinden öğrendikleri, başından beri şüphelendiğimiz şey. Lucifer, Dan’i her an Cehennemden kurtarabilirdi. Genelde karakterleri ölümden döndürme taraftarı değilim ve burada gerçekte ne olacağını bilmesek de https://animasyonfilmleri.com/dizi/lucifer-izle/ Dan’e söylediği yalanı nasıl açıkladığını öğrenmek ilgimi çekiyor. Tabii ki, bu düşünce tarzı aynı zamanda temel bir anlatı çatışması yaratır Lucifer yalan söylemez ve bu da bizi meleğin çekişmesini yeniden değerlendirmeye zorlar. Dan, manipülasyonu hemen fark eder, bu nedenle insan/göksel birlikte yaşama konusundaki ön bilgilerini kişisel avantajı için kullanıp kullanmadığını izlemek ilginç olacaktır.

LAPD’de son derece başarılı bir kariyerin ardından Chloe’nin kimliğiyle mücadele etmesini izlemek bir düzeyde giderek daha acı verici hale geliyor, ancak o ve Maze ne zaman bir araya gelse, kelimenin tam anlamıyla her şey olabilir. Linda’nın Eve’in yaklaşan hayatını Cehennem Kraliçesi’nin ortağı olarak gördüğü önerisinin hemen ardından, Silver City’deki yaşamın Chloe’ye ihtiyaç duyduğu türden zorlukları sağlamayabileceği açıktır. Bunu henüz kendine itiraf etmedi ve gelecekteki yaşamıyla ilgili gömülü düşmanlıkları kanalize etmek için Labirent’i kullanıyor. Yine de, çöpe atılan apartman sahnesi, Chloe ve Lucifer’in şiddetli bir cinsel karşılaşma sırasında çatı katında hasara yol açtığı açılış sahnesine karşı güzel oynuyor. İki olay birbirinden farklı değil ve Chloe’nin duygusal kargaşasını anlatıyor.

Bununla birlikte, Lucifer’in sezona bu noktaya kadar hakim olan şey özverili bir yaşam alamamasıdır ve sonunda kendisini Tanrı olarak babasının yerine koymaya hak kazanacağını düşündüğü bir arayışa girmesi övgüye değer olsa da, giderek daha fazla öyle görünüyor. sadece zaman için oyalamak. Scott Porter’ın Dedektif Carol Corbett’i canlandırması hakkında sevilecek çok şey var, ancak Lucifer’in Dan ile hoşlandığı dinamik etkileşim orada değil. Bununla birlikte, https://animasyonfilmleri.com Busty Bazoongas ile röportaj yapmak için drag kulübüne gittiklerinde, Tom Ellis’e piyano çalmak ve şarkı söylemek için bir fırsat daha veriyor ve her zamanki gibi, The Lady is a Trampın dumanlı bir yorumunu yaparken hayal kırıklığına uğratmıyor. Açıkçası, şimdi tamamen farklı bir dizi durum ve belki de Carol ve Lucifer’in işleri halletmesine izin vermemiz gerekiyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu