Güncel

Hafızaların Pasını Silecek Uğur Özçelik

Hafızaların Pasını Silecek Uğur Özçelik

Uğur Özçelik, İstanbul’un Kadıköy ilçesinde 1990 senesinde dünyaya gelmiştir. Daha küçük yaşlardan şarkıcı olmayı koyan sanatçı temek öğrenim hayatını tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarında eğitim hayatına devam ederek kendini geliştirmiştir. Konservatuvarda yarı zamanlı şekilde eğitimine devam etmiştir. Eğitim yaşamı devam eden sanatçı ünlü ve duayen isimlerle uzun zamandır çalışmaktadır. Back vokal şeklinde ünlülerle çalışarak müzik kariyerinin daha sağlam adımlara ulaşmasına olanak vermiştir. Ardından müzikal anlamdaki kariyerine kendine ait olan single devam ederek piyasada kendini yolunu çizmiştir.

İstanbul Drama Sanat Akademisi’nde doğaçlama ve sahne önü dersleri alması kendinin iletişim gücünü güçlendirmiştir. Aldığı eğitimlerin içinde 35,5 Oyunculuk Akademisi sahne sanatları da bulunur. Altan Gördüm, Vahide Perçin, Gürol Tonbul, Ersin Umulu, Gürhan Elmalıoğlu ilk sıralarda olmak üzere birçok ustadan ses, kamera önü, doğaçlama, nefes, dans ile diksiyon eğitimleri alarak aramıza katılmıştır.

Yanar Şarkısının Hayranları Heyecanlı Bekleyiş İçinde

Yanar şarkısı, son zamanların çıkışı heyecan içinde beklenen parçasıdır. Parça Uğur Özçelik’e aittir ve genç kızların ilgiyle beklediği bir şarkıdır. Uzun zamandır bekleyen hayranları şimdiden olumlu yorumlarını yapmaya başladı bile.  Genç şarkıcının hemen hemen bütün hayranları beklenilen ilgiden daha fazlasının şarkıcının performansıyla geleceğinden emin. Zaten şarkının diğerlerinden farklı olacağı da bilinmektedir. Her kesimin gözü kulağı heyecanlı yayınlanma tarihinin açıklanmasında.

Tarzıyla ve Yorumuyla Şimdiden Popüler Olan Uğur Özçelik

Tarzıyla ve sesiyle dikkatleri üzerine toplayan Uğur Özçelik beklenen şarkısıyla alakalı yorumları mutlulukla karşıladığını açıkladı. Kendini destekleyen herkese teşekkür ederken bundan duyduğu mutluluğu dile getirerek hayranlarını hayal kırıklığına uğramayacağını vurguladı. Açıklamalarında;

Şarkısında ve çalışmalarında sağlam adımlarla ilerlediğini, tam istediği gibi her şeyi ile tamam bir parça olduğunu altını çizerek ve heyecanla anlattı. Sözlerine dinleyenlerinin aynı fikirde olacağı temennilerini sunarken kendisinden ne beklediklerini detaylı göreceğini söyledi. Yaşamında her şeyi detaylandırarak ilerlediğini söyleyen şarkıcı bu sayede her işinde başarıyı yakaladığını da belirtti.

Sosyal Medya Hesapları

https://www.instagram.com/ugurozcelikofficial/
https://open.spotify.com/artist/6gG8T6hTYHzbEqUhA8sQvy
https://music.youtube.com/channel/UC…ml1wA9PrwEQqPw
https://music.apple.com/tr/artist/u%…266664655?l=tr
https://deezer.page.link/C5wS3NQnHXF1Yxd8A
https://tiktok.com/@ugurozcelikofficial
https://twitter.com/ugrozcelk

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu